Početna Proizvodi Informatika MREŽNA OPREMA D-Link Mini-GBIC SFP Transceiver DEM-310GT
Šifra artikla: 02-0430265
Jamstvo: 60 mjeseci

D-Link Mini-GBIC SFP Transceiver DEM-310GT

Cijena
647,66 kn
PDV je uračunat u cijenu
maestro_pbz PBZ Maestro 2-12 rate 683,64 kn / već od 56,97 kn/mj
visa_pbz PBZ Visa 2-12 rate 683,64 kn / već od 56,97 kn/mj
visa_pbz_premium Kartice 2-12 rate 683,64 kn / već od 56,97 kn/mj
maestro Ostale banke Maestro jednokratno 647,66 kn
visa Ostale banke Visa jednokratno 647,66 kn
diners_club_international Diners 1-12 rate 683,64 kn / već od 56,97 kn/mj
diners_club_international Diners 13-36 rate 719,62 kn / već od 19,99 kn/mj
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000 kn
O proizvodu
D-Link DEM-310GT, Mini-GBIC SFP, 1000BaseLX, za single-mode optička vlakna, dosega do 10km.

DEM-310GT, Mini GBIC to 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiver, Distance up to 10km

Isprintaj artikl

Posebne pogodnosti kupnje

Za pravne osobe

Svim pravnim kupcima kroz niz naših informatičkih rješenja nudimo posebne pogodnosti kojima mogu ostvariti uštede i unaprijediti svoje postojeće poslovanje:

  • Partner program
  • Partner plus program
  • Program zaštite podataka
  • Program ispisne podrške
  • Program najma opreme

Comel servis

  • Dijagnostika i popravak računalne opreme
  • Intervencije u servisu i na lokaciji korisnika
  • Spašavanje podataka
  • Savjetovanje, nadogradnje i proširenja računalnih sustava
  • Mogućnost ugovornog održavanja informatičke opreme
  • Preuzimanje i dostava uređaja s lokacije korisnika

Saznaj više

Newsletter
Besplatno primajte korisne savjete i novosti iz svijeta tehnike. Informacije o akcijama i novitetima u Comelu saznajte direktno na svoj email...

Poklon bonovi i kuponi su jedan od načina kako nagrađujemo naše vjerne posjetitelje.

Saznaj više