Početna Proizvodi Informatika MREŽNA OPREMA D-Link Mini-GBIC SFP Transceiver DEM-311GT
Šifra artikla: 02-0430264
Jamstvo: 60 mjeseci

D-Link Mini-GBIC SFP Transceiver DEM-311GT

Cijena
452,08 kn
PDV je uračunat u cijenu
maestro_pbz PBZ Maestro 2-12 rate 477,20 kn / već od 39,77 kn/mj
visa_pbz PBZ Visa 2-12 rate 477,20 kn / već od 39,77 kn/mj
visa_pbz_premium Kartice 2-12 rate 477,20 kn / već od 39,77 kn/mj
maestro Ostale banke Maestro jednokratno 452,08 kn
visa Ostale banke Visa jednokratno 452,08 kn
diners_club_international Diners 1-12 rate 477,20 kn / već od 39,77 kn/mj
diners_club_international Diners 13-36 rate 502,31 kn / već od 13,95 kn/mj
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000 kn
O proizvodu
D-Link DEM-311GT, Mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, za multi-mode optička vlakna, dosega do 550m.

DEM-311GT, Mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, za multi-mode optička vlakna,dosega do 550m.

Isprintaj artikl

Posebne pogodnosti kupnje

Za pravne osobe

Svim pravnim kupcima kroz niz naših informatičkih rješenja nudimo posebne pogodnosti kojima mogu ostvariti uštede i unaprijediti svoje postojeće poslovanje:

  • Partner program
  • Partner plus program
  • Program zaštite podataka
  • Program ispisne podrške
  • Program najma opreme

Comel servis

  • Dijagnostika i popravak računalne opreme
  • Intervencije u servisu i na lokaciji korisnika
  • Spašavanje podataka
  • Savjetovanje, nadogradnje i proširenja računalnih sustava
  • Mogućnost ugovornog održavanja informatičke opreme
  • Preuzimanje i dostava uređaja s lokacije korisnika

Saznaj više

Newsletter
Besplatno primajte korisne savjete i novosti iz svijeta tehnike. Informacije o akcijama i novitetima u Comelu saznajte direktno na svoj email...

Poklon bonovi i kuponi su jedan od načina kako nagrađujemo naše vjerne posjetitelje.

Saznaj više